Keemiline puhastus on mugav! Milliseid teenuseid pakub keemiline puhastus?

25.10.2023
Keemiline puhastus on mugav! Milliseid teenuseid pakub keemiline puhastus?

Kuidas puhastada määrdunud riideid? Kahtlemata võib määrdunud esemeid ise pesta. Aga mida võtta ette sellisel juhul, kui peale pesemist avastate riietelt ikkagi plekid? Sel juhul on vajalik kanga kvaliteetne ning keemiline puhastus. Kodustes tingimustes on seda raske ning kallis teostada.

Swanlaundry pakub rõivaste ning kodutekstiilide keemilist puhastust ja pesuteenust, kingade puhastust ja värvimist ning veel palju erinevaid puhastusteenuseid. See on mugav: ei pea raiskama aega ega nägema vaeva raskete plekkide eemaldamiseks. Teil on vaja vaid esemed pesumajja tuua ning kätte saate nad juba puhaste ning kuivadena. Klienditeenindajad selgitavad Teile, kuidas keemilise puhastuse protsess toimub ja milliseid kemikaale protsessi käigus kasutatakse. Peale puhastust ei ole asjadel lõhna, nad ei ole kokku tõmbunud ning ei kutsu esile allergilist reaktsiooni.

Kui on vajadus puhastada jalatseid, ei maksa muretseda, et need võidakse ära rikkuda. Meie keemilises puhastuses toimub jalatsite puhastamine (taastamine, värvimine) ainult käsitsi. See tagab jalanõude äärmiselt kvaliteetse hoolduse.

Keemiline puhastus koosneb viiest alljärgnevast etapist:

  • Rõivaste vastuvõtt – selles etapis määratakse toote tüüp, materjal, määrdumisaste ja plekid ning töötlemistehnoloogia.
  • Toodete sorteerimine – riided sorteeritakse värvi ja materjali ning määrdumisastme järgi.
  • Eelpuhastus – tugevalt määrdunud esemete käsitsi puhastamine. Selles etapis eemaldatakse need plekid, mis võivad lahusti ja kuumuse mõjul keemilise puhastuse masinas tootele püsivalt kinnituda.
  • Keemiline puhastus – otsene töö lahustiga ja põhiline plekieemaldus puhastusmasinas.
  • Triikimine.

  • Jagage seda artiklit, valige oma platvorm!

    Sarnased artiklid