Puhastus tekstiiltoodete keemiline

25.10.2023
Puhastus tekstiiltoodete keemiline

Tekstiilesemete keemiline puhastus on Swanlaundry populaarseim teenus. Pakume keemilist puhastust kõikidele tekstiiltoodetele: T-särgid, kampsunid, sviitrid, ülikonnad, kostüümid, kleidid, vihmamantlid, mantlid ja paljud muud.

Tekstiiltoodeteks nimetatakse tavaliselt tooteid, mis koosnevad painduvatest ja pehmetest kiududest. Tekstiilist rõivad moodustavad peaaegu kogu meie garderoobi aluspesust ülerõivasteni. Tekstiiltooted on väga praktilised ja mis kõige tähtsam, neid on kerge hooldada.

Tekstiilrõivasteks loetakse tooteid, mis on valmistatud erinevat tüüpi kangastest: puuvill, lina, samet, siid, vill, sünteetilised kangad, gobeläänkangas, polüester jne.

Tekstiilide keemiline puhastus on äärmiselt lihtne: enamikku neist saab pesta teatavat tüüpi pesuprogrammiga (vastavalt tootja soovitustele). Kui aga soovite oma riiete eluiga pikendada või regulaarne pesemine pole asjakohane, kasutage professionaalset keemilise puhastuse teenust.

Materjalide ja tekstuuride rohkus nõuab riiete keemilise puhastamise viisi täpset järgimist, et mitte põhjustada toodetele korvamatut kahju. Ainult kvalifitseeritud spetsialistid suudavad otsustada, kuidas tõhusalt ja kiiresti häid tulemusi saavutada.

Swanlaundry – puhtad riided ja hea tuju.

Jagage seda artiklit, valige oma platvorm!

Sarnased artiklid